Mumio, czyli w zgodzie z naturą organizmu

WYJĄTKOWA PROMOCJA

Na hasło: „Świat Zdrowia”pod numerem telefonu 22 855 47 48 lub 506 132 022 można kupić Sekret Mumio w cenie 250 zł

Nie zwracamy uwagi na  negatywny wpływ medykamentów na nasz organizm (ciągłe przepisywane antybiotyki, zbyt krótkie branie probiotyków powoduje  Candidę albicans – grzybicę, głównie w jelitach, która z krwią atakuje resztę organizmu). Jedzenie byle czego, byle gdzie czy zła dieta doprowadza do zaburzenia równowagi zasadowo-kwasowej. Obie przypadłości można wyleczyć tylko i wyłącznie naturalnymi suplementami, wzmocnieniem organizmu, obudowaniem flory bakteryjnej.

Lekceważymy również stan naszego umysłu i ducha. Wiadomo nie od dziś, że co z duszy przenika na ciało i odwrotnie, chore ciało oddziałuje na duszę.

Ciągłe stresy, walka o pracę, lepsze wyniki w nauce, spłaty pożyczek doprowadzają nas do depresji, huśtawek emocjonalnych czy ciągłych chorób fizycznych. To nie jest naturalny stan naszego organizmu, nie bacząc, w jakich czasach żyjemy, równowaga musi być. Organizm odreagowuje nam chorobą na stres i stresem na chorobę.

Zdrowie składa się z trzech wymiarów – fizycznego, psychicznego i duchowego. Kiedy  równowaga harmonii  między nimi zostaje zaburzona, bo organizm zostaje zatruty chemicznymi  lekami, zbytnim wysiłkiem fizycznym, nadmiarem emocji czy presji otoczenia, czujemy się wtedy zmęczeni, wypluci z życia, nie mamy poweru, cierpimy, chodzimy ciągle śpiący i bez celu, jesteśmy rozdrażnieni. Tak uważa dr Krzysztof Janusz Krupka, autor książki „Mumio, cud natury”.

Mumio, zwany też sihjat, to nazwa preparatu  powstającego w procesie naturalnych przemian na powierzchni skał w środowisku wysokogórskim Azji Centralnej. Można go też znaleźć w wysoko położonych  jaskiniach czy pieczarach w formie sopli czy nacieków. Już starożytni znali lecznicze działanie Mumio. Pisał o tym perski medyk i filozof Awicenna Ibn Sina (980-1037).

Jednak do tej pory przez tysiące lat naukowcy nie są do końca pewni, w czym tkwi sekret Mumio? Starożytni uważali, że to produkt naturalnych, wieloletnich procesów zachodzących w skałach, szczątków organicznych zwierząt i roślin połączonych z minerałami. W składzie jest też obecny  wosk i miód, ich obecność można wytłumaczyć obecnością pszczół w górskich szczelinach czy grotach.

Mechanizm działania Mumio na organizm jest wielowarstwowy i złożony. Analiza wykazała, że zawiera pierwiastki, mikro- i makroelementy, alkaloidy, aminokwasy, witaminy (P, B1, B6, B12), olejki eteryczne, jad pszczeli i substancje balsamiczne. Doskonale stymuluje system obronny, reguluje przemianę materii, hamuje rozwój tkanki rakowej („Aura”, nr. 448, 588, 688 – Uzbecka Akademia Nauk).

Jednak trzeba uważać przy zakupie,  ponieważ masowa produkcja Mumio, odbywająca się w zmechanizowanych fabrykach w Azji Centralnej, zabija większość właściwości leku w wysokiej temperaturze. Najlepsze produkty wychodzą z małych fabryk nadzorowanych przez sanepid w Kirgistanie. Produkty z Mumio, które można kupić w Polsce, są komponowane w Borzęcinie i posiadają Certyfikat Zdrowia Kirgistanu z dnia 3 stycznia 2013 roku.

Pierwsze badania nad specyfikiem odbywały się w byłym i biednym ZSRR, gdzie brakowało firm farmakologicznych i leków, dlatego zdecydowano się rozpocząć prace nad badaniami nad lekami pochodzenia naturalnego. Badania finansowało samo Ministerstwo Zdrowia ZSRR. Preparaty z Mumio były produkowane na potrzeby wojska oraz sportowców. Liczne prace oraz doktorat o Mumio napisał profesor Taszkienckiej Akademii Medycznej A. S. Szakirow.

Jego doktorat traktował o wpływie Mumio na kości. Swoje badania opierał w pierwszym rzucie na zwierzętach, a dopiero potem na ludziach.

W swoich badaniach doszedł do wniosku, że Mumio normalizuje procesy zrastania kości i regeneruje uszkodzoną tkankę kostną.

Mumio jest przede wszystkim suplementem, który przywraca organizmowi siły witalne, harmonię i dodaje energii zarówno na poziomie ciała, jak i ducha. Wzmacnia odporność zaburzoną anty-biotykami i podnosi ją. Polecany dla sportowców, starszych ludzi, przemęczonych i osłabionych. Można stosować przy takich dolegliwościach, jak: stany zapalne, owrzodzenie żołądka, dwunastnicy i jelit, nadkwasota, zgaga, mdłości, choroby nowotworowe, cukrzyca, gruźlica, choroby nerek, górnych dróg oddechowych, impotencja, bez-płodność, parodontoza, hemoroidy, żylaki, hemoroidy, migreny, bóle głowy, porażenie nerwu twarzowego, alergie, epilepsje, opryszczka, nadżerki pochwy i macicy, stwardnienie rozsiane, jaskra, miażdżyca, nerwobóle, polipy w nosie, zapalenie ucha, choroba Parkinsona, Buergera.

Więcej o Mumio na www.sekretmumio.pl

Dodaj komentarz